Меню
Ваш кошик
Телефонуйте й уточнюйте свою знижку на кондиціонер Daikin!

Установка кондиціонерів Daikin

Установка кондиціонерів Daikin: кліматичний комфорт вашого будинку

Наша компанія пропонує установку систем кондиціонування Daikin з гарантією якості виконаних робіт за доступною ціною.

Будучи офіційним дилером Daikin в Україні, ми маємо багаторічну практику роботи саме з цим обладнанням.

Установка кондиціонерів Daikin - складний процес, який неможливо здійснити без практичного досвіду і професійних знань. Не менш важливу роль в якісному монтажі спліт-систем відіграє сучасне дороге устаткування, що знаходиться в розпорядженні нашої компанії. Тільки професіонали зможуть грамотно встановити складну кліматичну техніку, забезпечивши її ефективну та безперебійну роботу!

Купити і встановити кондиціонер Daikin - послуги однієї компанії

Пам'ятайте: купуючи кондиціонер Daikin, ви купуєте обладнання екстра-класу, багато системи якого - це інноваційні впровадження, ще не вживані в моделях інших виробників. Тому працювати з проектуванням та монтажем систем кондиціонування Daikin повинні тільки професіонали, які пройшли спеціальну підготовку. Природно, найбільш якісно і кваліфіковано можуть бути підготовлені тільки співробітники офіційних представництв Daikin.

Слід також розуміти, що якщо ви придбали кондиціонер Daikin у офіційного представника компанії, а його установку довірили фахівцеві «з вулиці», ви ризикуєте втратити гарантії і на саме обладнання, і на його установку! Адже в даному випадку при виникненні будь-якої несправності ми не можемо бути впевнені, що монтаж кондиціонера Daikin, який ми вам продали, був проведений правильно. Більш того, недобросовісний установник, виправдовуючи власну неякісну роботу, цілком може послатися на шлюб в агрегаті. Щоб довести свою правоту, вам доведеться звертатися за незалежною експертизою.

Купуючи кондиціонер Daikin з установкою, ви отримуєте повну офіційну гарантію виробника, а значить - нічим не ризикуєте, адже в разі найменшої несправності нести повноцінну гарантійну відповідальність будемо ми!

Кондиціонери і спліт-системи Daikin: стандартна установка

Стандартна установка має на увазі монтаж кондиціонера без залучення спеціалізованої техніки або фахівців для «складною» установки, наприклад - промислових альпіністів. Установка кондиціонера Daikin в стандартному виконанні займає мінімум часу. Вже через 3-4 години після виїзду бригади наших фахівців на вказане вами місце монтажу ви зможете повноцінно використовувати всі переваги систем кондиціонування Daikin!

Особливості монтажу інверторних спліт-систем Daikin

Серед всіх моделей, призначених для кондиціонування повітря, особливу позицію займають інверторні моделі, оснащені функцією плавного регулювання частоти обертів двигуна. Монтаж інверторних кондиціонерів Daikin може здійснюватися двома способами:

  • Один внутрішній блок приєднується до одного блоку зовнішньому.
  • Мультисистема, що містить до дев'яти внутрішніх блоків, працює в поєднанні з одним блоком зовнішнім.

Ідеальне місце для монтажу внутрішнього блоку - стіна. Таке його положення обумовлює оптимальний розподіл повітря і безшумну роботу обладнання. Однак в ряді випадків зовнішній блок, який має спеціальне антикорозійне покриття двигуна теплообмінника і вентилятора, може бути встановлений на даху або на балконі (лоджії).