Меню
Ваш кошик
Телефонуйте й уточнюйте свою знижку на кондиціонер Daikin!

Про компанію Daikin

Daikin: високі технології мікроклімату

Японська корпорація Daikin відома у всьому світі. Мікрокліматичне обладнання Daikin - це системи кондиціонування, теплові насоси, очищувачі повітря преміум-класу.

 • Компанія має представництва (заводи, мережі реалізації) на всіх континентах.
 • Її виробничі потужності знаходяться в 11 країнах, а співробітниками є більше 20 тисяч чоловік.
 • В Європі мікрокліматичне обладнання від Daikin збирається на заводах Бельгії та Чехії, а головний офіс знаходиться в Бельгії.
 • За оцінками фахівців, на сьогоднішній день холдинг Daikin Industries має не мають аналогів в світі (серед виробників систем кондиціонування та іншої кліматичної техніки) дослідницько-технічним потенціалом.

Чому краще - це Daikin?

Що означає поняття «лідер»? Лідер - це перший у всьому! Коли бачиш техніку Daikin, знайомишся з історією компанії, дізнаєшся про її відкриття та досягнення - розумієш, лідер - це Daikin!

За більш ніж півстоліття свого існування компанія Daikin зуміла запатентувати понад 1500 розробок, багато з яких стали по-справжньому інноваційними проривами в області забезпечення мікроклімату. Багато що, що сьогодні нам здається звичним, без чого сучасна людина не уявляє свого комфорту, було розроблено та впроваджено фахівцями Daikin!

 • Спліт-системи, що набули широкого поширення в сфері побутового і промислового кондиціонування, вперше створювалися на заводах корпорації Daikin.
 • Центральні системи кондиціонування (VRV) - також заслуга Daikin.
 • Перший кондиціонер з вбудованим очищувачем-зволожувачем повітря - модель Daikin Ururu Sarara.
 • Перший кондиціонер з тепловим насосом випущений під брендом Daikin.
 • Перші технології інверторного кондиціонування - знову винахід Daikin!

Крім того, що корпорація Daikin є орієнтиром для всіх виробників в області мікрокліматичної техніки, це ще і загальновизнаний лідер в таких сферах, як виробництво холодоагентів, мастильних матеріалів і електроніки для космічної та атомної промисловості.

Величезна кількість наукоємних і високотехнологічних розробок, впроваджених компанією в свою техніку, зробило ім'я Daikin ім'ям прозивним. Іменем, що позначає інноваційне для сфери мікроклімату пристрій, що випереджає свій час і задає тон в галузі на роки вперед!

Чи не інноваціями єдиними ...

Для споживача часто не так важливі інновації, як надійність, ефективність і безпеку пристрою. Те, що називається зазвичай ємним словом - якість.

Саме якість кондиціонерів Daikin зробило їх лідерами продажів у всьому світі.

Для досягнення бездоганної якості корпорація Daikin при складанні своїх моделей застосовує систему 100% контролю на кожному етапі виробництва. Це означає, що кожен вузол, кожна деталь і комплектуючі будь-якого пристрою Daikin проходить сувору перевірку як на вході - при роботі з постачальниками, так і на виході - при тестуванні збірки. Багатоступенева система контролю поряд з високотехнологічним обладнанням виробничих потужностей Daikin і строгим професійним відбором фахівців, що працюють на заводах компанії, гарантують: системи кондиціонування та інше обладнання для забезпечення мікроклімату, вироблене Daikin, працює безперебійно.

Сьогодні асортиментний ряд техніки Daikin представлений більш ніж 3500 моделями різноманітних кліматичних пристроїв: інверторний і не інверторний тип спліт-систем, промислові, напівпромислові і побутові кондиціонери, осушувачі, зволожувачі повітря та теплові насоси.

Daikin: історія завдовжки в століття

Одними з перших мікрокліматичних агрегатів сучасного типу, які з'явилися в Україні, були кондиціонери Daikin. Сталося це більше 15 років тому, і з тих пір напис «DAIKIN» на кондиціонері або іншому кліматичному пристрої для українців незмінно позначає ознака найвищої якості і бездоганної надійності.

C чого все починалося?

У жовтні 1924 року молодий японський підприємець Акіра Ямада зареєстрував в Осаці компанію Kinzoku Kogyosho, Ltd. По-японськи «kinzoku» - металеві вироби, машинобудування. І дійсно, спочатку компанія орієнтувалася на випуск радіаторних трубок для тодішніх літаків.

До початку 30-х фірма перенаправила свою діяльність на область холодильного обладнання та вентиляції. На той час в Японії були проведені власні холодоагенти, що дозволило пану Ямаді з колегами в 1936 році представити першу систему кондиціонування. Вона була розроблена для вагонів поїздів і носила назву Mifujirator.

На тлі інфляції та посилення в Японії іноземної присутності компанія змогла втриматися на плаву і в роки Другої світової, і під час післявоєнної депресії. Навіть тоді компанія, націлена на технології та прогрес, трималася в лідерах японської промисловості:

 • 1951 - розробляються перші кондиціонери в компактному корпусі. Компанія стає підрядником міністерства зв'язку і починає активно просувати використання систем кондиціонування.
 • 1957 - випускається перший ротаційний компресор.
 • 1958 - розробляється і впроваджується перший тепловий насос.

У 1963 році відбувається ребрендинг - нове ім'я компанії звучить як Daikin Kogyo Co. Ltd. Саме з цього моменту всі пристрої компанії починають маркуватися звичним для нас брендом «DAIKIN». До середини 60-х Daikin виробляє кондиціонери вже для багатьох сфер життєдіяльності Японії. Устаткування Daikin встановлено на виробництвах Fuji, використовується на експедиційних кораблях, що прямують в Антарктику, судах комерційного призначення та в туристичних автобусах.

Олімпіада в Токіо-1964 дала ще один імпульс технологічного розвитку Daikin. Саме тоді компанія отримала замовлення на кондиціонування і вентиляцію безлічі висоток в Токіо. Це призвело до появи окремого заводу для виробництва руф-топів (дахових кондиціонерів), а вже з 1966 року почався масовий випуск відцентрових чілерів. У 1969 Daikin виводить на ринок першу спліт-систему. Ця система кондиціонування вперше дозволила об'єднати один блок зовнішній з декількома блоками внутрішніми.

З середини 70-х років все ясніше почала позначатися проблема енергетичної ефективності для промислової, а потім і побутової сфери. Це дало поштовх для чергової революції в сфері кліматичного обладнання, і знову новатором виступила компанія Daikin. У 1982 році компанія представила систему VRV (змінний витрата хладагента), що дозволило істотно підвищити енергоефективність систем, що використовують холодоагенти, зокрема - кондиціонерів Daikin. До речі, через 20 років - в 2003 - система VRV пройшла модернізацію, спрямовану на використання безпечних для озонового шару хладагентов нового покоління.

Daikin сьогодні: як і раніше лідируючи

Сучасна Daikin перетворилася з невеликого японського підприємства в міжнародну корпорацію з майже віковою історією, що має представництва на всіх континентах і виробництва в 12 країнах світу (в Європі - Бельгія і Чехія), 30 тисяч службовців і більше 3000 винахідницьких патентів в активі!

Сьогодні Daikin - це одна з нечисленних мега корпорацій, яка спеціалізується виключно на виробництві кліматичної техніки. Ви не побачите телевізори або автомобілі Daikin, зате якщо вам потрібен кращий кондиціонер в світі, або вас цікавлять якісні сучасні холодоагенти і масла для кліматичних систем, то це, безумовно, буде Daikin!

До новинок останніх років, який зумів відмінно зарекомендувати себе у покупців, можна віднести:

 • Кондиціонер Daikin Ururu Sarara - здатний самостійно, без підведення води, підтримувати комфортну вологість, а також оснащений вбудованою системою вентиляції.
 • Тепловий насос Altherma - агрегат класу «повітря-вода», що демонструє приголомшливу енергоефективність.
 • Система VRV з рекуперацією, що дозволяє використовувати тепло з повітря для функціонування інших систем.
 • Система VRV з розширеним температурним діапазоном, яка робить можливою роботу систем на її основі практично в будь-якій кліматичній зоні Землі.

Розпочато поставки нових серій настінних спліт-систем Daikin і машин водоохолодження, особливістю яких є використання одногвинтових і спіральних компресорів.