Меню
Ваш кошик
Телефонуйте й уточнюйте свою знижку на кондиціонер Daikin!

Мульти-системи

У даній категорії немає товарів.

Мульти-системи Daikin: економно і ефективно

Мульти спліт-системи забезпечують кондиціонування різних приміщень в незалежних режимах. Їх використання виключає захаращення фасаду зовнішніми блоками, що особливо важливо для збереження історичної цілісності і естетичної привабливості будівель і споруд. Єдиний приховано встановлений і досить потужний зовнішній блок підтримує роботу декількох (до 9) різнотипних блоків внутрішніх.

Зберігши переваги, характерні для стандартних спліт-систем, мультісістеми Daikin залучають споживача цілим рядом власних достоїнств:

  • Економічність. Монтаж мультісістеми, в середньому, на 30% дешевше, ніж установка такого ж кількості рівних по потужності стандартних спліт-систем. Обслуговування мультісістеми щорічно збереже власникові близько 10% витрачених на це коштів.
  • Можливість комбінування (в залежності від потреби і умов монтажу) різних за типом і потужності внутрішніх канальних, настінних, стельових, касетних або підлогових блоків.
  • Допустимість використання існуючих (для R-22) фреоноводов при монтажі нових мультисистем.
  • Енергоефективність. Економія енергоресурсів, що витрачаються на досягнення необхідного мікроклімату - близько 15%.
  • Можливість подальшого нарощування кількості і потужності блоків.
  • Використання фреону озонобезпечного типів - R410A і R32.

Мультисистема URURU MULTI, що забезпечує комфортне охолодження, вентиляцію і обігрів, спроектована для побутового використання в двох приміщеннях. Особливість системи - функція URURU, що дозволяє зробити зволоження повітря без водяного бака за рахунок абсорбції вологи із зовнішнього повітря.

Мультисистема Daikin серії MXS дозволяє одночасно комутувати і забезпечувати роботу до 5 блоків всередині будівлі.

Мультисистема Super Multi Plus (серія RXYSQ) дозволяє підключати до єдиного зовнішнього блоку до 9 блоків внутрішніх.