Компанія Daikin постійно удосконалюється, щоб зробити повітря, в приміщенні чистішим, а перебування там більш комфортним. Так, зовсім недавно вона випустила дві функціональні і практичні новинки - очищувачі повітря MC55W та MCK55W (з функцією зволоження). Ці моделі мають багато переваг та були високо оцінені, як експертами, так і користувачами, що вже встигли їх купити. Розглянемо кожну новинку більш детально. 

Якісне очищення повітря з Daikin MC55W 

Компанія Daikin довгий період розробляла конструкцію компактного і функціонального очищувача повітря. Їй вдалося зібрати у новому приладі всі напрацювання і представити кліматичні обладнання високої якості.

Для нового очищувача повітря Daikin MC55W характерні:

 • Формування потоку чистого повітря з використання активного плазмового іонного розряду і стримерного розряду;
 • Використання високопродуктивного Hepa - фільтру, який вловлює навіть найменші частинки пилу;
 • Велика потужність витягування, але при цьому практично безшумна робота пристрою;
 • Компактні габарити та стильний зовнішній вигляд. 

Насправді, дизайн нового пристрою сподобалася багатьом користувачам і став родзинкою цієї моделі очищувача повітря. Він отримав назву "Витончена вежа". 

При цьому, модель має свої особливості конструкції, що виходять за рамки звичних приладів. Так, повітря подається знизу до гори, а не навпаки, як в більшості варіантів. Потік поступає з різних кутів, і проходить продумані решітки, знизу і зі сторін. Це збільшує площу обслуговування і чудово піднімає пил та забруднення з підлоги. 

Як працює очищувач повітря? 

Забруднене повітря очищується приладом у такій послідовності:

 1. Перше очищення попереднім фільтром, забирає великі частини, такі як: шерсть тварин, пух, домашній пил і подібне;
 2. Обробка зарядом стримерного типу. Швидкий електрон дозволяє нейтралізувати частини формальдегіду та інших хімічних елементів;
 3. Використання спеціального Hepa - фільтру для частин менше 0,3 макрон;
 4. Фільтрація дезодоруючим фотокаталістичним обладнанням, яке позбавляє від неприємного запаху і залишків шкідливих компонентів;
 5. Ефективна іонізація. Корисні іони забезпечують якісніше очищення. 

Очищувач повітря Daikin MC55W має вбудовані сенсори, за допомогою яких може контролювати якість потоку повітря. Вони допомагають розпізнати речовини, що можуть викликати алергію та інші збудники. Такі сенсори удосконалені, в порівнянні з попередніми моделями. Їх чутливість вище в півтора раза. 

Сучасна розробка для збирання пилу з використанням електростатичного методу. Так, кожна частинка наповнюється позитивним зарядом і добре збирається фільтром з негативним зарядом. Далі черга технології Streamer від бренду Daikin, для окислення та розподілу. Ця розробка має велику потужність, знищує велику кількість бактерій та вірусів, ефективно протистоїть цвілі, грибку, аллергенам та хімікатам. Такі доповнення дають можливість продовжити життя фільтрів більше ніж на 10 років. 

Очищення та зволоження в моделі MCK55W 

Очищувач повітря Daikin MCK55W з функцією зволоження - це чудовий варіант обладнання, який стане доповненням системи вентиляціі та допоможе створити комфортний мікроклімат у приміщенні. 

Серед основних характеристик нової моделі можна виділити:

 • Компактний розмір пристрою, в якому очищення та зволоження відбуваються в одному блоці;
 • Чисте повітря забезпечується технологіями: активного плазмового іонного заряду і стримерного заряду;
 • Фільтрація за допомогою сучасного Hepa - фільтру, який може справитися з найдрібнішими частинками забруднень;
 • Висока потужність, без лишнього шуму в роботі;
 • Стильне дизайнерське рішення приладу. 

Використовують Очищувач повітря Daikin MCK55W зі зволоженням для приміщень площею до 41 м.кв. Сучасний зовнішній вигляд добре підійде для більшості інтер'єрів. Завдяки продуманій конструкції повітря надходить знизу та зі сторін. Робота такого потужного пристрою не викличе дискомфорту, адже вбудований вентилятор знижує рівень шумності.

У цій моделі також використовують фірмову технологію Streamer, яка активно з шкідливими речовинами, що потрапляють в потік повітря. З її використанням зменшуються витрати на обслуговування, а терміни експлуатації навпаки стать ще довші. Як і в моделі без зволоження, в приладі продумано блок іонізації. Іони закріплюються на очищених частинах і покращують показники повітряних мас. 

Перевагою модели Daikin MCK55W є функція зволоження повітря. Так, виробник запропонував одну касету для двох важливих функцій і не прогадав. Таке рішення дає можливість ще швидше отримати якісний результат чудового мікроклімату в приміщенні. Робота обладнання, навіть на високій потужності, біля години часу, потребує близько 0,5 літрів води. Зволоження можна регулювати в декілька режимів. За необхідності є "посилене зволоження". 

Самі касети виготовляються зі спеціального матеріалу, з антибактериальним покриттям. Це дає можливість виключити цвіль та грибки. 

Наповнити ємкість водою просто, адже вона розміщена максимально зручно, у верхній частині  пристрою. Провести дезінфекцію води дає можливість система Streamer. 

Так, бренд Daikin зміг знову здивувати ринок кліматичної техніки новими розробками - очищувачами повітря в моделях MC55W та MCK55W зі зволоженням. Вони багатофункціональні, ефективні, довговічні та зі стильним, сучасним зовнішнім виглядом. Прилади чудово справляються зі своіми головними завданнями - забезпечити чисте повітря в приміщенні.